Обережно шахраї

Мікрокредити онлайн – популярна послуга серед українців. Якщо знадобились гроші на купівлю меблів, побутової техніки, ремонт, або не вистачає коштів на донат для ЗСУ, варто звертатися в компанію Додам, яка пропонує займ на велику суму, а також високий рівень обслуговування. Однією з переваг MFO є безпека для кожного клієнта, тому українці можуть сміливо звертатись для отримання фінансової допомоги.

Щоб отримати онлайн кредит капітал, особистий кабінет потрібен кожному клієнту МФО. Якщо ви вперше користуєтесь послугами фінансової компанії, потрібно пройти реєстрацію для подальшого оформлення заявки.

Авторизація в особистому кабінеті на сайті додам юа достатньо проста:

Після успішної реєстрації особистого кабінету можна оформити онлайн кредит 24/7 на карту з будь-якого пристрою.

Будьте пильні!

Особиста реєстрація персонального кабінету на сайті компанії Додам забезпечує захист від кредитного шахрайства, оскільки для підтвердження онлайн заявки на займ, система надалі буде щоразу надсилати повідомлення на номер, прив’язаний до облікового запису. 

Компанія розробила надійну систему захисту особистих даних клієнта, тому позичальник не має ризиків, що інформація про нього потрапить до сторонніх людей.

Однак, кожному варто знати основні правила, які забезпечують захист від кредитних шахраїв:

  1. Суворо забороняється розголошувати паспортні дані, а також ідентифікаційний номер стороннім людям, викладати копії документів, або інформацію про них у будь-які соціальні мережі.
  2. Не варто розголошувати реквізити банківської карти, термін дії та секретний код, зазначений на зворотній стороні пластикового носія стороннім особам.
  3. Не потрібно зберігати логін та пароль від свого акаунту МФО в доступному місці. Якщо ви здійснили вхід в особистий кабінет зі стороннього пристрою, варто відразу видалити необхідні дані для входу.

Виконуючи елементарні правила безпеки, ви зможете вберегтись від шахрайських дій з боку аферистів, оскільки не маючи інформації про вас, вони не зможуть оформити мікро кредити онлайн на ваше ім’я.Онлай-сервіс Додам – це цілком безпечна платформа, котра щодня надає займи сотням українців. Якщо вам потрібно оформити кредит до зарплати онлайн на вигідних умовах і моментально отримати кошти, звертайтесь до нас без зайвих роздумів.

The post Як убезпечити себе від шахраїв? first appeared on Кредит маркет — онлайн кредит на карту.

Кредит онлайн на карту.