Чим кредит онлайн відрізняється від банківського?
#image_title

Кредитування – популярна фінансова послуга, яка має попит серед жителів України. Гроші в кредит можна взяти для здійснення великих покупок, завершення ремонту, донат на ЗСУ, або сплату комунальних послуг.  

У таких випадках доцільно оформити займ в МФО, оскільки таким чином можна отримати кошти відразу, не чекаючи схвалення від банку.

Додам – твій надійний партнер у всьому

Отримати кредит 24 на 7 можна завдяки сервісу Додам, який має безліч відмінностей від банку:

  1. МФО не вимагає надання довідок про доходи клієнта. У банку для отримання кредиту потрібно надати повний пакет документів для перевірки особистості та фінансового стану клієнта.
  2. Банк перевіряє кредитну історію позичальника протягом кількох днів, що значно сповільнює процедуру кредитування. Сервіс Додам погоджує займ гроші швидко, протягом 15 хвилин.
  3. На відміну від банку, сервіс Додам пропонує мінімальну відсоткову ставку для кожного нового клієнта – 0.01%. 
  4. Після погодження кредиту від МФО кошти поступають на карту моментально. Крім того, можна скористатись картою будь-якого українського банку.
  5. Основні вимоги, щоб отримати online кредити від сервісу Додам: українське громадянство та повнолітній вік (18 років).

Завдяки дистанційному обслуговуванню можна отримати швидко гроші. Оплата онлайн, вхід в особистий кабінет здійснюється моментально з будь-якого гаджета (комп’ютера, смартфона). 

Взяти швидкий кредит дуже легко

Онлайн-сервіс Додам – це зручна платформа, де оформити кредит легко. Достатньо здійснити три простих кроки:

  1. Оформити заявку, вказавши особисту інформацію, параметри кредиту – суму та термін повернення коштів.
  2. Відправити анкету на розгляд (зазвичай це займає не більше 15 хвилин).
  3. Отримати рішення та моментальний переказ на карту.

Клієнтам компанії Додам не потрібно відвідувати офіс, стояти в чергах та довго заповнювати нудні папери. Вже через півгодини після подачі заявки ви зможете йти за покупками.

Не чекай поки перерахують зарплату

Не потрібно чекати поки вам перерахують зарплату, щоб придбати потрібну річ, або задонатити на ЗСУ. Оформити кредит онлайн в МФО – оптимальне рішення в такій ситуації. Якщо кошти необхідні прямо зараз, просто переходьте на сайт компанії Додам та оформляйте заявку на кредит. Ми готові вирішити фінансові проблеми кожного українця.

The post Чим кредит онлайн відрізняється від банківського? first appeared on Кредит маркет — онлайн кредит на карту.

Кредит онлайн на карту.